اولین خشکشویی آنلاین در استان یزد

تنها خشکشویی مبتنی بر مدیریت علمی و بیش از 30 سال تجربه اجرایی موفق در حوزه خشکشویی

اولین خشکشویی آنلاین در جنوب کشور ...

خشکشویی شرعی

خشکشویی آنلاین شرعی از کجا شروع شد ؟؟ حرفه خشکشویی اولین بار توسط مرحوم حاج احمد خواجه منصوری (پدربزرگ موسس خشکشویی شرعی) در سال 1330 در خیابان قیام یزد با عنوان صدف بنیانگذاری شد، افتخار ما کسب تجربه در حضور آن بزرگوار در این حرفه می باشد. شعبه یک این خشکشویی در سال 1367 در مجاورت تکیه گاه امیرچخماق توسط حاج محمد شرعی شروع به کار کرد. در سال 1389 دومین شعبه این خشکشویی با برند خشکشویی شرعی در منطقه صفاییه یزد با برترین تجهیزات روز دنیا و مجهز به دستگاه های شستشو و خشکشویی ساخت کشور هایی نظیر آلمان، ایتالیا، مبتنی بر علم روز و اعتبار و تجربه پیشینیان افتتاح شد. و سرانجام در ادامه نوآوری های مستمر و در جهت کسب رضایت هر چه بیشتر مشتریان، اولین خشکشویی اینترنتی استان یزد را رونمایی کرد (وبسایت و اپلیکیشن ) سهولت ثبت سفارش در کنار کیفیت بالای انجام کار، جلوگیری از اتلاف هزینه و وقت، هدف این مجموعه بوده و همواره در کسب رضایت مشتری پیشرو بوده است.
پخش ویدیو

محمد مهدی شرعی

Education

اخذ مدرک از دانشگاه تهران سال 1391

اخذ مدرک از دانشگاه کوالالامپور سال 2009

Target

تلاش و سرمایه گذاری در این عرصه با مشکلات و چالش های بسیاری همراه بوده است اما هدف کارآفرینی و رفاه شهروندان، بطور مستقیم و غیر مستقیم مهمترین عاملی بوده که فراتر از انگیزه های اقتصادی مدنظرم قرار گرفته است

Resume

Personal

ABUT ME

اینجانب محمد مهدی شرعی متولد 1362 در یزد از نوادگان مرحوم حاج احمد خواجه منصوری (اولین موسس خشکشویی در استان یزد-1330) فعالیت خودم را از سال 1379 در کنار پدرم (حاج محمد شرعی) شروع کردم با کسب تجربه پیشینیان، و حضور در دوره ‌های آموزشی محضر اساتید برجسته داخلی و خارج از کشور در حوزه خشکشویی، مشتری مداری، سیستم سازی، مدیریت نوین و … کسب فیض و آگاهی نمودم.

work experience

درسال 1387 سومین شعبه این خشکشویی را با برند شرعی در منطقه صفاییه یزد با برترین تجهیزات روز دنیا و مجهز به دستگاه های شستشو و خشکشویی ساخت کشورهایی نظیر آلمان، ایتالیا، مبتنی بر علم روز و اعتبار و تجربه پیشینیان افتتاح نمودم.
سرانجام در ادامه نوآوری‌های مستمر در زمینه‌ های چگونگی تبلیغات و اصول عالی رفتاری به همشهریان در جهت کسب رضایت هر چه بیشتر، اولین خشکشویی اینترنتی استان یزد را رونمایی کردم. (ربات سفارش آنلاین، وبسایت تخصصی و فروشگاهی،سیستم پاسخگویی و سفارش آنلاین، ، همراه با پیک رایگان و …) برای سهولت ثبت سفارش در کنار کیفیت بالای انجام کار با ایجاد کال سنتر انتقادات و پیشنهادات ، واحد کنترل کیفیت، جلوگیری از اتلاف هزینه و وقت که هدف این مجموعه بوده و همواره در کسب رضایت مشتری پیشرو بوده ایم.

Honors

اخذ مدارک بین المللی و کسب نشان استاندارد ایزو 9001 در جنوب شرق کشور از دیگر افتخارات اینجانب به عنوان مدیریت مجموعه ی خشکشویی شرعی میباشد.
در سال 1399با حمایت از اعضای محترم صنف خشکشویی داران یزد به عنوان ریاست این صنف انتخاب گردیدم.
اشتغال بیش از 50 نفر بصورت مستقیم و غیرمستقیم به عنوان یک مجموعه خصوصی در زمینه خدمات خشکشویی، شستشو و لنژری مشغول به فعالیت می باشم.

System

روند حرکتی بر اساس یک تفکر سیستماتیک، همراه با تکنولوژی روز و هماهنگ هستم و عزم و اراده اینجانب نیز در طی سالیان متمادی ، همواره به نحوی بوده که این مجموعه خصوصی را در جهت توسعه و تعالی رهنمون سازد و بیش از پیش ، بخشی از دغدغه های کار و اشتغال جوانان این مرزو بوم را مرتفع نمایم.

اولین خشکشویی آنلاین در جنوب کشور ...

بهترین خدمات شرعی

به راحتی سفارش خود را ثبت کنید

برترین هایی که به ما اعتماد کردند . . .

کنار شما ماندن لیاقت میخواهد