سوالات متداول

پاسخ تعدادی از سوالات رایج در بخش راهنما خشکشویی قرار داده شده تا راحت‌تر سفارش خودتون رو ثبت کنید.

نحوه پرداخت مبلغ سفارش به دو صورت پرداخت آنلاین و پرداخت در محل است و از آنجایی که ثبت سفارش آنلاین صرفاً از طریق اپلیکیشن می‌باشد بنابراین انتخاب روش پرداخت و زمان دریافت و تحویل کالا در بستر اپلیکیشن خشکشویی شرعی میسر است.

خشکشویی شرعی تمامی مراحل شستشوی سفارشات شما را با دستگاه‌های مخصوص و کادر مجرب و کارآزموده انجام می‌دهد. این اطمینان را به شما می‌دهیم که هیچ آسیبی به سفارش شما وارد نشود. بیمه خشکشویی تنها برای اطمینان خاطر مشتریان عزیزمان است و شرایط بیمه هم براساس دستورالعمل اتحادیه می‌باشد. برای اینکه از شرایط دقیق بیمه لباس در حباب مطلع شوید می توانید به صفحه قوانین و مقررات مراجعه کنید.

خشکشویی شرعی به شما این اطمینان را می دهد که تعرفه خدمات از جمله قیمت خشکشویی ،قیمت مبل‌شویی و قیمت رنگرزی لباس براساس مصوبه اتحادیه می باشد. همچنین تعرفه‌ها در شرعی به گونه‌ای تعریف شده است که تمامی اقشار جامعه توانایی استفاده از خدمات ما را داشته باشند.

در خشکشویی شرعی هزینه‌ای بابت تحویل و دریافت در محل نمیگیریم و رایگان هست. 

هیچ محدودیتی در حداقل سفارش خشکشویی وجود نداره. 

در خشکشویی آنلاین شرعی سفارش‌ها از طریق اپلیکیشن حباب و شماره تلفن مندرج در فوتر سایت دریافت می شوند.

پس از ثبت سفارش تمامی مراحل کار از زمان حضور کارشناس تا زمان تحویل برای شما از طریق پیامک یا نوتفیکیشن ارسال می‌شود و بعد از آن کارشناسان ما برای حضور و دریافت البسه هماهنگی لازم را با شما انجام می‌دهند.

گاهی اوقات ممکن است شما بخواهید زمان سفارش را تغییر دهید یا سفارش خود را لغو کنید. اگر پس از ثبت نهایی سفارش قصد انجام اقدامات ذکر شده را داشتید با پشتیبانی خشکشویی شرعی تماس بگیرید.

با مراجعه به حساب کاربری اطلاعات پروفایل قابل ویرایش و باز نمایی می‌باشد.

پس از ثبت سفارش، فاکتور شما صادر خواهد شد. با مراجعه به قسمت سفارش‌های من در منوی اصلی اپلیکیشن می‌توانید آنها را مشاهده کنید.

سوالات دیگر خود را از ما بپرسید.